09122805868

جک پالت نیمه برقی

10 / 10
از 11 کاربر

جک پالت در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد که شما بر اساس نوع نیاز خود و کاری که از جک پالت انتظار دارید می توانید یکی از انواع جک پالت دستی و یا جک پالت برقی و یا جک پالت نیمه برقی را خریداری نمایید. جک پالت نیمه برقی نیز یکی از انواع جک پالت می باشد که کارکرد آن با باطری قابل شارژ می باشد. برای بالا و پایین آوردن ارتفاع جک پالت از پمپ هیدرولیکی جهت روند ساده تر کار استفاده می شود و می توان جک پالت را به وسیله اهرم به راحتی تحت کنترل در آورد.

جک پالت نیمه برقی در ظرفیت های مختلفی تولید می شود و شما بر اساس حداکثر نیازی که در محیط کاری خود دارید می توانید نوع مناسب و مورد نظر جک پالت نیمه برقی را خریداری نمایید.

ساختار جک پالت نیمه برقی

قسمت اصلی جک پالت نیمه برقی را دو شاخک با مقاومت بالا و بدنه تشکیل می دهد. در جک پالت نیمه برقی محلی برای قرار گرفتن باطری تعبیه شده است که هنگامی که شارژ آن تمام شد باید دوباره شارژ شود. جک پالت نیمه برقی می تواندترازو داشته باشد و هرچه اندازه شاخک ها بیشتر باشد امنیت حمل پالت ها بیشتر خواهد بود. هر چه جک پالت نیمه برقی دارای امکانات بیشتری باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

خرید جک پالت نیمه برقی

در صورتی که قصد خرید جک پالت را دارید باید برای خرید آن نکاتی را رعایت نمایید. یکی از نکاتی که باید برای استفاده از جک پالت نیمه برقی در نظر بگیرید این است که نوع محیط و میزان بار و نوع باری که می خواهید با آن حمل نمایید را در نظر بگیرید. کیفیت نوع باطری نیز در خرید جک پالت نیمه برقی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و چنان چه از جک پالت نیمه برقی در طول روز زیاد استفاده می کنید بهتر است در هنگام خرید جک پالت نیمه برقی یک باتری دیگر را نیز خریداری نمایید تا در هنگام شارژ باتری بتوانید از باتری دیگر برای استفاده در محیط کار خود استفاده نمایید.

پیشرو تراک با داشتن متخصصینی خبره راهنمایی های لازم در زمینه خرید جک پالت برقی به شما ارائه نماید پس می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :