09122805868

جک پالت

10 / 10
از 49 کاربر

پیشروتراک عرضه کننده انواع جک پالت و پالت تراک و پالت تراک می باشد شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت جک پالت و پالت تراک با کارشناسان ما در ارتباط باشید. جک پالت و پالت تراک از تجهیزاتی است که برای بلند کردن اجسام سنگین در انبارها و به طور کلی مکان هایی که بار جابجا میکنند مورد استفاده قرار میگیرد. جک پالت و پالت تراک به نوعی میتواند به عنوان یک لیفتراک در حجم و ابعاد کوچک مورد استفاده قرار گیرد و البته از قدرت کمتری نسبت به لیفتراک برخوردار است. جک پالت و پالت تراک را باید نسبت به استفاده ای که از آن میکنید تهیه نمایید زیرا مدل های مختلفی از چک پالت وجود دارد که کارایی و عملکرد های متفاوتی دارند. جک پالت و پالت تراک با جثه کوچک خود قادر است تا اجسامی را با وزن ۵ تن انتقال دهد که در نوع خود بی نظیر است. دو مزیت بسیار بزرگ جک پالت و پالت تراک باعث شده تا از طرفداران زیادی برخوردار باشد. ابعاد کوچک و قدرت انتقال اجسام با وزن بالا از دو عاملی است که باعث شده تا در انبارها و کارخانجات زیادی مورد استفاده قرار بگیرد.

جک پالت و پالت تراک با کیفیت

جک پالت و پالت تراک در برندهای مختلفی تولید میشود که هر یک از این برندها از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند و باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر چه کیفیت آن بالاتر باشد در نتیجه میتواند وزن و فشار بیشتری را نیز تحمل کند. جک پالت و پالت تراک با کیفیت دیر تر خراب خواهد شد که همین موضوع در هزینه های مصرف کننده تا حد زیادی صرفه جویی خواهد کرد.

خرید جک پالت و پالت تراک

درست است که جک پالت و پالت تراک از تجهیزات چندان پیچیده ای از لجاظ فنی و ساختار محسوب نمیشود اما برای خرید آن باید نکاتی را در نظر بگیرید که به آنها اشاره خواهیم کرد. برای خرید جک پالت و پالت تراک اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید شرایط جغرافیایی و اقلیمی میباشد. اگر قصد دارید تا جک پالت و پالت تراک را در مناطق شرجی و نمناک مورد استفاده قرار دهید باید به جنس به کار رفته در ساخت شاخک ها و همچنین بدنه توجه کنید. جنس شاخک ها و بدنه باید از استیل گالوانیزه باشد تا در این مناطق زنگ نزده و به خوبی دوام بیاورد. برای خرید جک پالت و پالت تراک باید به تحمل بار، اندازه پالت و همچنین تعبیه سیستم ترمز بر روی آن توجه داشته باشید.

جک پالت و پالت تراک ارزان

برای تهیه جک پالت و پالت تراک ارزان بعد از آنکه از کیفیت جک اطمینان حاصل کردید خرید خود را انجام دهید. جک پالت و پالت تراک ارزان ممکن است به دلیل آنکه قیمت کمی دارد از کیفیت پایینی نیز برخوردار باشد. جک پالت و پالت تراک ارزان در شرکت پیشرو تراک از کیفیت بالایی برخوردار است و نگرانی بابت کیفیت آن وجود ندارد.

نکاتی که باید در خرید جک پالت رعایت کنید

چنان چه شما می خواهید از جک پالت در مکانی که دارای مساحت زیادی می باشد استفاده نمایید استفاده از جک پالت دستی برای شما کارایی ندارد و باید برای جا به جایی از جک پالت برقی استفاده نمایید. جک پالت برقی را می توان توسط ولتاژهای مختلفی بر اساس کاربرد و نوعی که جک پالت دارد شارژ نمود و می توان انتظارات مختلفی را از جک پالت داشت و می تواند برای کاربر جک پالت امکانات بسیار مناسبی را فراهم آورد.

چنان چه می خواهید اقدام به خرید جک پالت نمایید نوع آن را از نظر سکو مورد توجه قرار دهید. میزان ولتاژ برق جک پالت را باید در نظر بگیرید و باید بدانید که چه میزان از بار را می خواهید با جک پالت جا به جا نمایید. طول شاخک جک پالت و اندازه عرض جک پالت برای کاربردهای مختلف متفاوت می باشد. دارای بودن گارانتی برای جک پالت از نکات مهم در انتخاب جک پالت می باشد.

اهمیت محل استفاده از جک پالت

شما ممکن است بخواهید از جک پالت در محلی مرطوب و یا خشک استفاده نمایید بنابراین باید بر اساس محلی که می خواهید از جک پالت استفاده نمایید یکی از انواع مناسب جک پالت را خریداری نمایید. برای مکان مرطوب چنان چه از جک پالت استفاده می کنید باید جنس جک پالت از استیل و یا گالوانیزه باشد تا دچار زنگ زدگی نشود. همچنین چنان چه از جک پالت در محل شیب دار استفاده می کنید باید از جک پالت ترمزدار استفاده نمایید. هر چند بیشتر انواع جک پالت دارای سیستم ترمز گیری می باشد.

انتخاب جک پالت بر اساس نوع بار

بارها در برخی موارد دارای فیزیک خاصی می باشند که برای حمل و نقل آن ها نیاز است تا جک پالت متناسب با بار  مورد نظر را خریداری نمایید.

سایز جک پالت

ساخت اندازه جک پالت بر اساس استانداردهایی انجام می شود  و دارای طول و عرض مشخصی می باشند ولی در برخی موارد نیاز است تا جک پالت عرض بیشتری داشته باشد که در این مواقع فاصله بین شاخک های جک پالت بیشتر ر نظر می گیرند.

موارد خاص برای استفاده از جک پالت

برخی از انواع جک پالت به گونه ای طراحی می شوند تا علاوه بر اینکه بار را جابه جا می کنند بتوانند کمی بالاتر بیایند تا بتوانید به عنوان میز کاری نیز از آن استفاده نمایید. اگر نیاز به چنین امکانی دارید می توانید این نوع از جک پالت را خریداری نمایید. اگر قصد خرید جک پالت با این مشخصه را دارید باید مقدار مورد نیاز را برای ارتفاع جک پالت در نظر بگیرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده