09122805868

لاستیک لیفتراک بادی

10 / 10
از 11 کاربر

اگر سایر بخش های سایت پیشروتراک را مطالعه کرده باشید اطلاعاتی را درباره لاستیک لیفتراک توپر و کاربرد آن و نحوه خرید آن را به شما عزیزان ارائه کردیم. نوعی دیگر از انواع لاستیک لیفتراک، لاستیک لیفتراک بادی می باشد که در ادامه درباره آن بحث می کنیم.

لاستیک لیفتراک بادی از تیوب و نواری تشکیل شده است که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند. اگر بخواهید بدانید که وظیفه نوار در لاستیک لیفتراک تیوبی چیست باید بگوییم که نوار لاستیک را در برابر آسیب های احتمالی به رینگ محافظت می کند. ساختار لاستیک لیفتراک بادی به گونه ای است که با این که ابعاد کوچکی دارد می تواند وزن بسیار بالایی را تحمل نماید و این در مقایسه با لاستیک های معمولی قابل توجه می باشد.

دیواره بالایی لاستیک لیفتراک تیوبی انعطاف پذیری بالایی دارد و هر چه میزان طوقه بیشتر شود میزان تحمل لاستیک لیفتراک بادی افزایش پیدا خواهد کرد.

تفاوت لاستیک لیفتراک تیوپی و لاستیک لیفتراک توپر در چیست

تا اینجا شما اطلاعاتی را درباره لاستیک لیفتراک تیوپی و لاستیک لیفتراک توپر کسب نموده اید شاید بخواهید به طور مجموع بدانید که تفاوت لاستیک لیفتراک بادی و توپر در چیست. برای دانستن این تفاوت در ادامه با ما همراه شوید.

شاید این تصور را داشته باشید که لاستیک لیفتراک توپر میزان بار بیشتری را می تواند تحمل نماید ولی باید بدانید که این تفاوت تحمل وزن تا حدی نا چیز است و نباید تصور داشته باشید که با استفاده از لاستیک لیفتراک توپر به یکباره لیفتراک سه تنی شما به لیفتراک شش تنی مبدل می شود و میزان بار بیشتری که می توان به لاستیک لیفتراک توپر وارد نمود بسیار کم است.

درباره تفاوت طول عمر لاستیک لیفتراک بادی و لاستیک لیفتراک توپر نیز نمی توان گفت لاستیک لیفتراک توپر دارای طول عمر بیشتری نسبت به لاستیک لیفتراک بادی می باشد زیرا هر کدام از انواع لاستیک لیفتراک بادی و لاستیک لیفتراک توپر را باید در شرایطی که مناسب آن هاست استفاده کرد و نمی توان به جای هم انواع لاستیک لیفتراک را استفاده نمود و دلیلی که لاستیک لیفتراک توپر به نظر دارای طول عمری بیشتر می باشد ساختار لاستیک لیفتراک توپر می باشد که بر اثر سائیدگی ظاهر این لاستیک محکم تر به نظر می رسد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده