09122805868

تعمیر لیفتراک در محل

10 / 10
از 26 کاربر

لیفتراک از ماشین آلات نیمه سنگین محسوب میشود که بدون آن امکان حمل و انتقال بار در محل کارخانه و انبار وجود نخواهد داشت. لیفتراک در انواع دیزلی و برقی تولید میشود که هر یک نیز قادر به حمل بار با اوزان مختلف میباشند. لیفتراک چه از نوع برقی باشد و چه از نوع دیزلی فشار زیادی را متحمل میشود که از این رو پس از گذشت مدتی خراب و از کار افتاده خواهد شد. لیفتراک ها به دلیل اینکه وزن بالایی دارند انتقال آنها به تعمیرگاه کمی مشکل است. همین موضوع باعث شده تا تعمیر لیفتراک در محل انجام شود. تعمیر لیفتراک در محل توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام میشود و همین تعمیر در محل علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی منجر به صرفه جویی در هزینه ها نیز میگردد.

هزینه تعیمر لیفتراک در محل

هزینه تعمیر لیفتراک در محل بستگی به برند، مدل و نوع خرابی لیفتراک دارد. امروزه برندهای زیادی از لیفتراک در کشور ما وجود دارند که هر یک به قطعه ای نیاز دارند که متناسب با مدل لیفتراک باشد. برخی از برندهای لیفتراک وجود دارند که از قطعاتی به مراتب گرانتر برخوردار هستند و به همین دلیل هزینه تعمیر لیفتراک در محل را افزایش میدهند. هزینه لیفتراک در محل به نوع و میزان خرابی نیز بستگی دارد و در صورتیکه لیفتراک از ناحیه ای که تعمیر آن مشکل باشد آسیب ببیند از هزینه تعمیر بالاتری برخوردار خواهد بود. هزینه تعمیر لیفتراک در محل به نوع قطعه ای که باید تعویض شود نیز بستگی دارد. برخی از قطعات مانند قطعات موتوری وجود دارند که قیمت بالاتری دارند و به همین دلیل هزینه تعمیر لیفتراک در محل را افزایش میدهند.

تعمیر لیفتراک در محل ارزان

برخی از کارخانجات و انبارها از تعداد لیفتراک های زیادی برای جابجایی بار برخوردار هستند که تعمیر این تعداد لیفتراک میتواند هزینه بر باشد. به همین دلیل شرکت پیشرو تراک برای اینکه هزینه لیفتراک در محل را تا حد زیادی کاهش دهد تعرفه های تعمیر را تا حد زیادی کاهش داده است. تعمیر لیفتراک در محل ارزان از خدماتی است که شرکت پیشرو تراک در نظر گرفته است و متقاضیان با بهره مندی از این خدمت ارزنده میتوانند با پرداخت هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر تعمیرگاه ها لیفتراک های خود را تعمیر نمایند. تعمیر لیفتراک در محل ارزان از خدماتی است که در برخی از شرکت ها و تعمیرگاه ها نیز انجام میشود اما باید بدانیدکه بیشتر این مراکز به دلیل اینکه هزینه کمی را بابت تعمیر دریافت میکنند از قطعات به مراتب بی کیفیت تر برای تعمیر استفاده کرده که همین موضوع باعث میشود تا لیفتراک بعد از مدت کوتاهی مجددا به تعمیر و سرویس نیاز پیدا کند.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :