لاستیک لیفتراک

نمونه ای دیگر از محصولات پیشرو تراک ، لاستیک لیفتراک می باشد. برای خرید لاستیک لیفتراک با ما تماس حاصل فرمایید. لیفتراک ها مانند دیگر ماشین آلات سنگین از چهار چرخ بهره میبرند که البته این چرخ ها ابعاد و همچنین ساختار متفاوتی دارند. لاستیک لیفتراک از ابعاد کوچکی برخوردار بوده اما از طرف دیگر مقاومت بسیار زیادی دارد. لاستیک لیفتراک از قطعات اصلی این ماشین پرکاربرد محسوب میشود و میتواند وزن بالایی را نیز به خوبی تحمل کند. اما همانطور که میدانید لیفتراک ها در یک نقطه بدون آنکه به جلو و یا عقب حرکت کنند میتوانند  به فعالیت خود ادامه دهند که این چرخش ۳۶۰ درجه ای باعث میشود تا میزان سایش لاستیک لیفتراک نیز افزایش یابد. لاستیک لیفتراک معمولا به صورت دوره ای تعویض میشود تا ماشین عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

لاستیک لیفتراک با کیفیت

اگر قصد ندارید تا لاستیک لیفتراک را در مدت کوتاهی تعویض کنید باید لاستیک های با کیفیت را خریداری کنید تا دوام بیشتری داشته باشند. لاستیک لیفتراک با کیفیت را تنها زمانی میتوانید تهیه کنید که از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر خرید نمایید. لاستیک لیفتراک با کیفیت در شرکت پیشرو تراک بصورت اینترنتی و تلفنی نیز عرضه میشود که میتوانید نسبت به مدل لیفتراک لاستیک مناسب آنرا تهیه نمایید. لاستیک لیفتراک با کیفیت که در شرکت پیشرو تراک عرضه میشود همگی از بهترین برند های جهانی هستند و از دوام بالایی برخوردار میباشند.

خرید لاستیک لیفتراک

اولین نکته ای که برای خرید لاستیک لیفتراک باید در نظر داشته باشید سایز لاستیک میباشد. سایز لاستیک لیفتراک باید متناسب با مدل لیفتراک باشد و از خرید لاستیک هایی که هیچ تناسبی با لیفتراک شما ندارند خودداری کنید. برای خرید لاستیک لیفتراک باید به برند لاستیک دقت زیادی داشته باشید زیرا  برخی از برندهای لاستیک عمر و دوام کمی دارند.

لاستیک لیفتراک ارزان

شرکت پیشرو تراک برای اینکه بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید اقدام به عرضه لاستیک لیفتراک ارزان نموده است که از قیمت بسیار پایینتری برخوردار هستند و البته در کنار قیمت پایین کیفیت بسیار بالایی دارند که همین موضوع باعث شده تا مشتریان زیادی به این شرکت برای تهیه لاستیک مراجعه کنند.

روش های خرید لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک در انواع توپر و لاستیک لیفتراک بادی موجود می باشد که هر کدام از آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند و شما می توانید به شکل حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید لاستیک لیفتراک در برندهای مختلفی بر اساس سایز و برند مورد نیاز خود نمایید. شرکت پیشرو تراک این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند با مراجعه به سایت پیشروتراک ضمن دریافت اطلاعات کافی بتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند و از کارشناسان فروش لاستیک لیفتراک اطلاعات کافی را برای خرید لاستیک لیفتراک دریافت نمایند.

انواع لاستیک لیفتراک

همان طور  که در بالا نیز به آن اشاره شد لاستیک لیفتراک می توان توپر و یا بادی و یا از پلی اورتان باشد که در ادامه در باره آن ها توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

لاستیک لیفتراک بادی

لاستیک لیفتراک بادی از لاستیکی ضخیم ساخته می شود و داخل لاستیک لیفتراک بادی از هوا پر می شود که از خصوصیات لاستیک لیفتراک بادی می توان به مقاومت بسیار بالای این نوع لاستیک اشاره نمود. موارد استفاده لاستیک لیفتراک برای سطوح ناهموار می باشد. هوایی که مابین سطوح خارجی و لیفتراک پر می شود باعث می شود تا لاستیک لیفتراک واکنش مناسبی را در زمان قرار گیری بر روی سطوح ناهموار از خود نشان دهد.

لاستیک لیفتراک جامد

لاستیک لیفتراک جامد از لاستیک جامد ساخته می شود و داخلی لاستیک لیفتراک جامد از هوا پر نمی شود. برای زمان های طولانی نمی توانید از این نوع لاستیک برای سطح ناهموار استفاده نمایید و بهتر است از لاستیک لیفتراک جامد بیشتر برای سطح صاف استفاده شود. کسی که رانندگی لیفتراک را انجام می دهد به راحتی از این لاستیک استفاده می کند ولی به دلیل عدم حضور هوا بین لاستیک و زمین امکان سایش برای این نوع از لاستیک لیفتراک بیشتر می باشد.

لاستیک لیفتراک پلی اورتان

اگر می خواهید در محیطی بسته از لاستیک لیفتراک استفاده نمایید بهترین گزینه استفاده از این نوع از لاستیک لیفتراک می باشد. کاربرد لاستیک لیفتراک پلی اورتان بیشتر برای لیفتراک های برقی می باشد. لاستیک لیفتراک پلی اورتان کم تر از انواع لاستیک لیفتراک تولید می شود و برای سطحی که از بتن ساخته شده است بسیار مناسب می باشد و برای محیط های نا هموار این لاستیک به هیچ وجه مناسب نمی باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 81 کاربر