09122805868

استاکر

9 / 10
از 18 کاربر

استاکر نوعی لیفتراک محسوب میشود که البته با لیفتراک های دیزلی و برقی رایج تفاوت های زیادی دارد. استاکر برای جابجایی و بلند کردن اشیا نسبتا سنگین مناسب است و این امکان را به اپراتور میدهد تا بتواند به تنهایی اجسام را در محوطه انبارها و کارخانه جابجا نماید. مکانی که استاکر در آن مورد استفاده قرار میگیرد باید به گونه ای باشد که دید خوبی را در اختیار اپراتور قرار دهد. استاکر به طور کلی از دو قسمت شاخک، بدنه و اهرم تشکیل شده است که در کنار یکدیگر نیرویی را تولید میکنند که میتواند اجسام سنگین را بلند کند. استاکر به دو نوع استاکر دستی و استاکر برقی تقسیم میشود و معمولا حد اکثر ظرفیت باری که برای آنها در نظر گرفته میشود ۱.۸ تن میباشد.

استاکر با کیفیت

استاکر هایی که در حمل و جابجایی کالا مورد استفاده قرار میگیرند در بسیاری از موارد با خرابی مواجه میشوند که این موضوع میتواند نشان دهنده کیفیت پایین استاکر باشد. استاکر با کیفیت اینگونه نیست و میتواند فشار و وزن زیادی را تحمل کند. چگونه میتوان تشخیص داد که استاکر با کیفیت است یا خیر؟ هیچ راهی برای تشخیص این موضوع که استاکر با کیفیت میباشد وجود ندارد و تنها باید به فروشنده اطمینان کنید. استاکر با کیفیت میتواند دوام زیادی داشته باشد و همین دوام بالا تا سالها مصرف کننده را از پرداخت هزینه اضافی برای تعمیر و نگهداری بی نیاز میکند.

خرید استاکر

برای خرید استاکر دو گزینه پیش روی خواهید داشت. استاکر برقی و استاکر دستی از گزینه هایی هستند که میتوانید انتخاب کنید و البته برای خرید هر یک بهتر است ابتدا مشاوره ای را با فروشنده انجام داده تا بتوانید نسبت به نیاز و مصرف خود بهترین نوع آنرا تهیه کنید. برای خرید استاکر شرکت سازنده را باید لحاظ کنید و از  خرید استاکرهایی که از برندهای چندان معتبر نیستند خودداری کنید.

استاکر ارزان

استاکر ها از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند و برخی از آنها به دلیل اینکه در برند های مطرح هستند قیمت بالایی دارند. اما شرکت پیشرو تراک استاکر ارزان را در بهترین برند های روز دنیا و با بهترین کیفیت عرضه میکند و تقریبا هیچ فروشنده دیگری وجود ندارد که قادر به عرضه استاکر ارزان قیمت باشد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده